Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Міжнародним днем рідної мови

Привітання
21.02.2021

Шановні мешканці міста!

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Адже мова – то найцінніше, що є у кожної людини, це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим. Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Вона є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Тож нехай материнське слово буде для нас духовним джерелом та життєвим оберегом. Добра, щастя та нових звершень на благо України!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше