Відкриття модульної твердопаливної котельні в КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня"
18 липня 2024 року в КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня" відбулося урочисте відкриття модульної твердопаливної котельні. Цей важливий проект, що має вирішальне значення для забезпечення лікарні теплом та автономністю, вдалося реалізувати завдяки плідній співпраці з Представництвом Міжнародного медичного корпусу в Україні.
На церемонії відкриття були присутні поважні гості, які відіграли ключову роль у реалізації проєкту: заступниця директора Представництва Міжнародного медичного корпусу в Україні з питань програмної діяльності та планування Марія Карр, координатор програми WASH (вода, санітарія та гігієна), який безпосередньо керував ремонтними роботами Мохамед Бедрі, старший менеджер з комунікацій Деніель МакАйзек, польовий координатор південного регіону Джавад Хаваджа, старший фахівець відділу гуманітарних програм Олена Матько, менеджер відділу логістики та закупок Горан Калпіч, фахівець з інженерних комунікацій Дмитро Север'янов, менеджер програм Вюсал Самадов.
Завдяки цьому новому джерелу тепла заклад зможе:
- економити кошти на опаленні, що дасть змогу спрямувати ресурси на інші важливі потреби;
- забезпечити безперебійну роботу в холодну пору року, гарантуючи комфорт та безпеку пацієнтів та персоналу;
- сприяти покращенню якості медичних послуг, адже комфортні умови перебування в лікарні позитивно впливають на процес одужання.
Відкриття котельні стало важливою подією для громади. Це ще один крок до відновлення та розвитку після руйнівних наслідків війни. Цей проєкт є свідченням згуртованості, самовідданості та прагнення до кращого майбутнього, які об'єднують українців та міжнародну спільноту.
Щиро дякуємо нашим партнерам за підтримку у відновленні громади та за сприяння покращенню медичних послуг у громаді.
![](/storage/news/galleries/97a9b73243175d52bd99cb64344f4e20.jpg)
![](/storage/news/galleries/9b0662f72bb8efbe2835d037aa457c92.jpg)
![](/storage/news/galleries/86d66f6757555bf55bc2910d5b90c168.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb4a5522ea6514b13acaa5b102163db7.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf8a4647ae00c0bb3c0a102fd53aaac9.jpg)
![](/storage/news/galleries/7281bafc677f2d78cecfd76e560cfec7.jpg)
Новини на цю ж тему
Баштанська територіальна громада серед претендентів на участь у проєкті «Вогнеборці Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»!
Участь Баштанської громади у конкурсі «Наша громада»
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/7c4dcaaba4a3feab9553acdefb21f1d5.png)
Стратегічний розвиток та інвестиції
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/e198cc5e830ee87992a3d4505b4f0d6a.jpg)
Мрії Баштанської ОТГ. Як працює Інвестиційний центр об’єднаної громади
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/8bf92296692d81e4edbb9de465b09f88.jpg)
Баштанщина ділилась досвідом залучення інвестицій
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/d718aed895879e0ddf3e668cd58be20c.jpg)