У Баштанці відзначили 33-ю річницю ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/9ddbec02ff69c5d0d1f47ae3c5d3b6cf.jpg)
26 квітня минає 33-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Відтак, сьогодні у Баштанці відбулись заходи з нагоди відзначення роковин Чорнобильської трагедії.
Міський голова Іван Рубський, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, голова громадської організації «Союз Чорнобиль» Тетяна Олєйнікова, громадськість міста поклали квіти біля пам’ятного знаку «Героям – чорнобильцям».
Керівники міста і району у своїх виступах від імені громади подякували всім ліквідаторам Чорнобильської трагедії за їх героїчний двобій з атомом, побажали всім миру, здоров’я і процвітання. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув.
Після цього учасники мітингу оглянули виставку в краєзнавчому музеї, присвяченій Чорнобильській трагедії.
![](/storage/news/galleries/22ce5328f59ff65a421b43aabc3d1475.jpg)
![](/storage/news/galleries/9ddbec02ff69c5d0d1f47ae3c5d3b6cf.jpg)
![](/storage/news/galleries/47204df805f2c0795b2d2120d5fba022.jpg)
![](/storage/news/galleries/c2b8636ff489d18e203e4ee1c473f299.jpg)