Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем українського добровольця

Привітання
14.03.2023

День українського добровольця, який вся країна відзначає сьогодні, це свято героїв та справжніх патріотів своєї землі, котрі у складний для країни час стали на її захист. Це день шани і поваги до тих, хто не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію чи Збройні сили, аби зупинити ворога.

Такий вчинок — це найвищий прояв патріотизму і любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців виховуватимуться прийдешні покоління, як сьогодні зростають на прикладі героїзму оборонців Крут і Української Повстанської Армії.

Сьогодні ворог все ще не здоланий. Проте з такими людьми, як наші сміливі добровольці, які наповнені силою, мужністю та жагою до свободи ми досягнемо свого. Воля у нас в крові, незалежність – це те, що належить нам по праву.

Бажаю всім захисникам міцного здоров’я, сили духу, життєвого благополуччя, терпіння і мудрих рішень. Перемоги всім нам!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше