Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем Гідності та Свободи

Привітання
21.11.2022

Шановна громадо!

Щороку, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи – день, який змінив свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

У нас багато складних завдань. Основне – відстояти територіальну цілісність та незалежність України, зберегти її економічний потенціал та розпочати впровадження тих змін у всіх сферах життя, які вимагає народ. Це не просто. Нам потрібна згуртованість, віра, наполегливість. Сила зростає у боротьбі, вправність – у праці, досвід – в аналізі і упередженні помилок.

Щиро вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Нехай мир і спокій запанують на рідній землі. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються у минулому.

Слава українському народу! Слава Україні!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше