Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Марафон: енергоефективна та безпечна громада»

Новини
24.10.2018

У рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» 24 жовтня в Баштанській міській раді проведений одноденний семінар.

Марафон відбувся за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту «Реформи у сфері енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

 Одне із стратегічних завдань Асоціації об’єднаних територіальних громад – сприяння створенню безпечного середовища в громадах. Сьогодні «безпечна» громада – це передусім енергоефективна громада, яка ставить собі за мету проведення якісної термомодернізації муніципальних об’єктів, використовуючи новітні технології та рішення, займається енергонезалежністю і прагне замінити газ на альтернативні види палива з використанням альтернативних джерел енергії, а також піклується про безпеку місцевих жителів та їх комфортне життя.

З вітальним словом виступили голова об’єднаної громади Іван Рубський, голова Платформи «Безпечна громада», міський голова Мереф’янської ОТГ, Харківська область Вініамін Сітов, координатор Платформи «Безпечна громада» Асоціації ОТГ Тарас Добрівський.

В ході семінару було розглянуто низку питань:«Дорожня карта» впровадження вдалих енергоефективних проектів в ОТГ; ЕСКО-механізм як новий інструмент підвищення енергоефективності в бюджетній сфері та в багатоквартирних будинках; Особливості фінансування заходів з підвищення енергоефективності в бюджетній сфері. Угода мерів, як фінансовий ресурс; Енергоефективна термомодерниізація будівель: від проектування до реалізації; Конкурс «Енергоефективна громада»; Безпечне місце, запорука комфортного проживання в громадіІнноваційні рішення для створення безпечного середовищаКонкурс «Безпечна громада».

Також участь у семінарі взяли Представник Державного Агентства з енергоефективності Людмила Синецька, директор ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності», тренер Проекту GIZ “Енергоефективність у громадах”, Ольга Афоніна, директор ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали», Олексій Новіков, керівник напрямку по роботі з ключовими архітекторами, девелоперами та інвесторами ТОВ «Бауміт України», Микола Громов, керівник Вінницького підрозділу компанії «Датагруп», Богдан Ризванюк,  керівник комерційної служби «Датагруп» (м. Вінниця) та представники ОТГ, які маю кращі практики з питань безпеки в громадах.

Член правління Асоціації ОТГ, голова секторальної платформи Асоціації ОТГ «Безпека в громадах», голова Мереф’янської ОТГ Веніамін Сітов переконаний, що «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» дозволить громадам не тільки ділитися своїм позитивним досвідом одна з одною, а й сприятиме залученню коштів у процеси розвитку ОТГ.

«Йдеться про донорів та різноманітні гранти, про фінансові групи, з якими варто попрацювати та прорахувати для них проекти, зацікавити їх, залучити до співпраці», – сказав Веніамін Сітов.

«Ми повинні бути сучасними, рухатися шляхом реформ, бо ситуація така: є зміни – отже, ти працюєш, а якщо їх немає, то люди не будуть вірити у те, що реформи дійсно проводяться, що зміни на краще є невідворотними», – переконаний міський голова Іван Рубський.

Після семінару гостям було запропоновано відвідати  містечко «Казка»; Баштанський опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ; БРЦЛ (Баштанська районна центральна лікарня); Баштанську гімназію.


Новини на цю ж тему

31 липня відбулися Загальні збори Асоціації «Енергоефективні міста України» у форматі онлайн-конференції

Головною темою зборів було представлення перших результатів впровадження нової ініціативи Асоціації спільно з Фондом енергоефективності – пілотного проекту Револьверного Фонду Міст як механізму поворотної фінансової допомоги для реалізації проектів енергоефективності на території міст-учасників РФМ.
Новини
31.07.2020

Баштанська ОТГ стала переможцем «Енергоефективна громада 2019»

5 березня 2020 року в Києві Асоціація об'єднаних територіальних громад підбила підсумки проєкту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада», за результатами якого Баштанська ОТГ отримала перемогу в конкурсі «Енергоефективна громада 2019».
Новини
06.03.2020

Набір енергоменеджера Баштанської громади

Отримано «Набір енергоменеджера» – валізка із набором приладів для щоденних потреб у роботі, але не вистачало тепловезійного інфракрасного термометра. Нарешті ми його отримали!
Новини
14.11.2019

Останній семінар у рамках Проекту «Енергоефективність у громадах–ІІ»

6-7 червня пройшов останній навчальний семінар для Баштанської ОТГ у м. Івано-Франківськ у рамках Проекту «Енергоефективність у громадах–ІІ».
Події
09.06.2019

Участь у проекті «Енергоефективність у громадах II»

13-17 травня голова Баштанської об’єднаної громади Іван Рубський та енергоменеджер Олена Безручко беруть участь в проекті «Енергоефективність у громадах II»
Події
17.05.2019

30 об’єднаних громад отримали комплекти обладнання енергоменеджерів

5 березня міський голова Іван Рубський та енергоменеджер Олена Безручко взяли участь у конференції-тренінгу «Обладнання енергоменеджера на практиці».
Події
05.03.2019

Як ти економиш тепло та електроенергію

Були презентовані відео фільми на дану тему, учні поширювали буклети з правилами енергозбереження в будівлі.
Новини
12.12.2018

Навчання по проекту «Енергоефективність у громадах II».

1 та 2 листопада навчання присвятили розробці плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату.
Новини
05.11.2018

Енергоефективність у громадах

Енергоефективність у громадах
Новини
17.10.2018

Відбулася зустріч щодо вдосконалення енергозбереження та підвищення енергоефективності в Баштанській ОТГ

На прохання народного депутата Андрія Вадатурського ми приїхали до вашої громади, щоб допомогти вам виявити джерела нераціональних енергетичних витрат ...
Новини
21.09.2018

Участь у Міжнародній конференції «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичн

6 вересня в Києві відбулася Міжнародна конференція «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту»
Новини
11.09.2018

Проекти з енергоефективності мають бути серед головних пріоритетів місцевої влади

«Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства»
Події
29.01.2018
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше