На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Відкритий бюджет
Економічний профіль
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Новини
Prozorro
Петиції
Звернення
phone_iphone
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
keyboard_backspace
Повернутися до новин

Дякуємо за увагу до найменших

ПОДЯКА
06.06.2019

У народі кажуть, що добра людина ‒ це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Саме ці слова можна сказати про людей, які живуть поряд з нами. Це ‒ наш народний депутат України Андрій Вадатурський, міський голова Іван Рубський, начальник відділу освіти Ганна Зеркаліна.

За сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського був реалізований проект щодо вдосконалення матеріально-технічної бази Новоіванівського закладу дошкільної освіти №9 «Малятко». Завдяки йому було придбано 18 сучасних дитячих ліжечок «Мишенятко», 18 комплектів дитячих столиків зі стільчиками, диванчик для відпочинку, дитячо-ігровий куточок «Лікарня». Від нових меблів ігрова зала дуже змінилася: стала більше сучасною, насичена новими ігровими зонами, що сприяє покращенню освітнього процесу.

Шановний Андрію Олексійовичу,  нам добре відомо, як багато добрих і хороших справ Ви робите для людей. Ваша доброта й увага до потреб дітей заслуговує на повагу! Батьківський та педагогічний колективи Новоіванівського дитсадка «Малятко» висловлюють щиру подяку за Вашу підтримку і допомогу садочку. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану дітям!

Альона Молодецька,

директор Новоіванівського закладу дошкільної освіти

Новини на цю ж тему

Подяка владі за турботу

26 червня відбулася зустріч міського голови Івана Рубського з директором Будинку дитячої та юнацької творчості Людмилою Комаристою, керівниками хореографічного колективу «Надія» Наталією Тригуб та творчого об’єднання «Театр» Наталією Покидько і їхніми вихованцями.
ПОДЯКА
26.06.2019

Подяка за допомогу у придбані флагштоку

Від імені міської ради, виконавчого комітету і від себе особисто висловлюю щиру подяку директору ТДВ «Баштанський сирзавод» Сергію Косяченко та ГК «Молочний альянс» за допомогу у придбані нової окраси міста флагштоку.
ПОДЯКА
20.05.2019

Добрі справи ПАТ «Баштанський сирзавод»

Адміністрація Баштанської ЦРЛ висловлює щирі слова подяки директору ПАТ «Баштанський сирзавод» Сергію Косяченку та всьому колективу заводу за підтримку і небайдужість.
ПОДЯКА
03.04.2019

Новорічно-різдвяна казкова продовжується

14 січня 2019 року для учнів 1-11 класів Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 2 новорічно-різдвяна казка продовжилася завдяки депутату міської ради, директора ПСП «Корона» В.І. Онищука, який підготував солодкі подарунки для дітей.
ПОДЯКА
16.01.2019

Щира подяка меценатам за дитячу радість

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій.
ПОДЯКА
30.12.2018

Лист- подяка

Шановний Андрію Олексійовичу! Щиро дякуємо Вам за постійну підтримку та турботу про школи Баштанської об’єднаної територіальної громади.
ПОДЯКА
17.12.2018

Спасибі за турботу

Педагогічно-учнівський колектив Добренської ЗОШ висловлює подяку Людині, яка підтримує навчальні заклади в зміцненні матеріально-технічної бази шкіл
ПОДЯКА
18.01.2018
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape