Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги платників податків!

Повідомлення
18.02.2021

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

     Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що в грудні 2020 року в результаті реалізації  додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та у відповідності до вимог пункту 2.4 Закону України № 1072,    26 платникам податків-юридичним особам та 3 555 фізичним особам Баштанської територіальної громади, у яких станом на 1 листопада 2020 року обліковувався податковий борг, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3 060 гривень, списала податковий борг на загальну суму 1 275 500 грн.

    З переліком платників податків юридичних та фізичних осіб можливо ознайомитись у фінансовому відділі Баштанської міської територіальної громади за телефоном (05158) 2-67-48, або звернутися до чергового міської ради!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше