Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги підприємців Баштанської територіальної громади!

Анонс подій
07.04.2021

До уваги підприємців Баштанської територіальної громади!

Миколаївський регіональний офіс підготував для вас добірку цікавих грантових можливостей, тож не пропустіть свій шанс для розвитку.

«Програма з розширення можливостей для жінок та вразливих категорій населення у секторі кондитерського та крафтового виробництва». Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з числа жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення.

Дедлайн – 16 квітня 2021 року. Деталі − за посиланням: https://www.prostir.ua/...

Конкурс «Розвиток мікропідприємництва у громадах». Програма зацікавлена у наданні підтримки українським неурядовим і громадським організаціям, об’єднанням і приватним підприємствам, які запропонують життєздатні механізми започаткування нових видів господарської діяльності у громадах, що дозволить мешканцям розширити свої джерела доходів і підвищити конкурентоздатність на місцевому ринку праці.

Заявки слід надіслати до 18:00 09 квітня 2021 року. Деталі − за посиланням: https://www.prostir.ua/...

Розпочинається реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA. Програма TalentA сприятиме покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві. Вона передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів.

Реєстрація на програму триває до 11 квітня 2021 року. Деталі − тут: https://www.prostir.ua/...

#ULEAD #ULEADwithEurope #грант

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD Миколаївський регіональний офіс

 

Новини на цю ж тему

Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 3 хвиля

Звіт опитування за результатами третьої хвилі моніторингового дослідження в рамках соціального проєкту "Громада спільних дій" від MLS group
Опитування
14.01.2021

Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 2 хвиля

Звіт опитування за результатами другої хвилі моніторингового дослідження в рамках соціального проєкту "Громада спільних дій" від MLS group
Опитування
29.09.2020

Програма «U-LEAD з Європою» регулярно підтримує місцеве самоврядування

Баштанська громада отримала другу «CКРИНЬКУ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ», що містить медичні маски та нітрилові рукавички.
Новини
02.07.2020

Баштанська громада отримала «CКРИНЬКУ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ»

За підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Caritas Ukraine розпочався новий Проєкт "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19".
Події
12.06.2020

Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 1 хвиля

Звіт опитування за результатами першої хвилі моніторингового дослідження в рамках соціального проекту «Громада спільних дій» від MLS group!
Опитування
02.04.2020

Співпраця Баштанської ОТГ з Програмою «U-LEAD з Європою»

У 2018 році Баштанська ОТГ стала учасником проєкту «Енергоефективність в громадах ІІ», що впроваджується компанією GIZ та Програмою «U-LEAD з Європою». Мета проєкту – надання технічної та організаційної підтримки для створення та вдосконалення власної системи муніципального енергоменеджменту.
Новини
20.02.2020
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше