Побудовано на платформі

Баштанська громада з глибоким сумом повідомляє про загибель Захисника України — Шлякова Валерія Вікторовича

Меморіал пам'яті
26.07.2026

Шляков Валерій Вікторович народився 25 травня 1990 року в місті Баштанка. Після закінчення школи здобув вищу освіту, закінчивши Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

24 листопада 2024 року був призваний на військову службу за загальною мобілізацією Баштанським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області.

Із 19 квітня 2025 року Валерій Вікторович вважався зниклим безвісти за особливих обставин під час виконання бойового завдання із захисту України. Згодом, за результатами ДНК-експертизи, особу Захисника було ідентифіковано.

Встановлено, що 19 квітня 2025 року солдат Шляков Валерій Вікторович, залишаючись вірним Військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов'язок, загинув у районі населеного пункту Андріївка Волноваського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу та атаки FPV-дронів з боку російських окупаційних військ.

Валерій віддав найдорожче — своє життя — за свободу, незалежність і майбутнє України. Його мужність, незламність, стійкість і самопожертва назавжди залишаться у пам'яті земляків, побратимів та всіх, хто мав честь його знати.

Світла пам'ять Герою. Вічна слава Захиснику України!

Вічна слава Герою! Вічна пам'ять Захиснику України!

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі