Баштанська громада втратила ще одного свого Захисника…
Є звістки, у які не хочеться вірити. Звістки, що назавжди залишають біль у серцях, змушують схиляти голови у скорботі та з вдячністю згадувати тих, хто віддав найдорожче — своє життя за Україну.
Підтвердилася загибель нашого земляка, молодшого сержанта Антона Юрійовича Цегельника, який народився 6 червня 2002 року в місті Баштанка.
Саме тут промайнуло його дитинство, тут він зробив свої перші кроки, знайшов друзів, навчався у Баштанській загальноосвітній школі №2, мріяв, будував плани на майбутнє. Та доля розпорядилася інакше — він став на оборону рідної землі.
Вірний Військовій присязі, молодший сержант Антон Цегельник мужньо виконував військовий обов'язок, боронячи Україну, її свободу та незалежність.
6 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Митрофанівка Куп'янського району Харківської області по позиції «Явір» ворог завдав удару FPV-дроном. Унаслідок влучання сталася детонація боєприпасів, позицію було зруйновано, втрачено зв'язок і засоби спостереження. У тому бою життя молодого воїна обірвалося…
Йому було лише 23 роки.
Попереду мало бути ціле життя — нові мрії, перемоги, родина, щасливі миті. Але війна безжально відібрала майбутнє у молодого українця, який до останнього подиху залишався вірним своєму народові.
У невимовному горі залишилися батьки та брат. Разом із ними сумує вся Баштанська громада, адже втрата кожного Захисника — це спільний біль усієї України.
Ми ніколи не зможемо повернути тих, хто загинув, але можемо й повинні зберегти пам'ять про їхню мужність, честь і жертовність. Саме завдяки таким Героям Україна живе, бореться і неодмінно переможе.
Світла пам'ять молодшому сержанту Антону Юрійовичу Цегельнику.
Вічна слава Герою! Вічна пам'ять Захиснику України!