Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт ФАПу в с.Добре

photo2

Детальніше про проект

ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомоги – реконструкція, капітальний ремонт та виконання заходів з енергоефективності

За результатами обстеження будівельних конструкцій, будівля ФАПу в с.Добре Баштанського району Миколаївської області характеризується незадовільним станом конструкцій. Експлуатація об’єкта в таких умовах не припустима, і може загрожувати здоров’ю та життю персоналу та відвідувачів.

Тому, проектом пропонується проведення капітального ремонту приміщення, що являється єдиним рішенням даної проблеми.

Результати проекту матимуть однаковий вплив на всі групи населення в незалежності від вікового поділу, поділу на статі чи мобільність населення. Необхідно зазначити, що проектом передбачається влаштування порогу з пандусом для мало мобільних груп населення біля входу  в будівлю відповідно до чинних норм законодавства, та захистити вхід дощовим навісом.

Ключові етапи (віхи)

Мета – усунення проблеми незадовільного стану приміщення Добренського ФАПу, забезпечення мешканців Добренського старостинського округу належним об’єктом для наданням послуг з охорони здоров’я.

 

Продукт проекту

-  приведено приміщення ФАПу, загальною площею 91,4 м2 у відповідність до санітарних та будівельних норм;

-  виконано ремонтних робіт загальним об’ємом 493,2 м3;

- забезпечено мінімізацію енерговитрат та витрат на утримання фельдшерсько-акушерського пункту;

- забезпечено умови праці та прийому пацієнтів медперсоналом;

- забезпечено мешканців Добренського старостинського округу належними умовами отримання медичної допомоги.

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше