Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Новосергіївська філія Баштанського ліцею №2

photo

Опис

Новосергіївська філія Баштанського ліцею №2 Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області

Наш девіз: "Зібратися разом – це початок,триматися разом – це прогрес,працювати разом – це успіх."

Наше кредо:  "мало знати,потрібно й використовувати.Мало бажати.потрібно й робити."

Мета діяльності навчального закладу: робота педколективу над пошуком та застосуванням засобів і методів навчання, які сприяють розвитку пізнавальних здібностей учнів та активізації творчої діяльності вчителів; робота педколективу над впровадженням інтерактивних технологій в освітній  процес, підвищення рівня науково-методичної підготовки вчителів з метою вдосконалення освітнього процесу в школі для ефективного підвищення якості освіти в умовах сільської малокомплектної школи

Педагогічний колектив працює над науково-методичною темою: професійний супровід науково-методичної роботи в сучасних умовах

Ключові цінності : інноваційність, патріотизм, професійний інтерес, безпека,самовдосконалення

Проектна потужність - 190

Рік забудови - 1989

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу 

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

Тривалість уроків:

у 1-х класах – 35 хвилин, у 2-4 класах – 40 хвилин, 5-9 класах – 45 хвилин

Початок занять о 830. Закінчення о 1505

Графік прийому громадян

Графік прийому громадян завідувачем філії (Сербул В.В.)

Четвер  900-1600

Кадровий склад

-педагогічні працівники - 9

-технічний персонал - 5

В школі працюють гуртки:

 Настільний теніс

 Квітникарство

Правила прийому до закладу

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

  • заяву на ім’я директора школи;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про охорону дитинства” батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов’язані надавати об’єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п’ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об’єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров’я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження – засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров’я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”).

 

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше