Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Новопавлівський заклад дошкільної освіти № 10 "Сонечко”

photo

Опис

Новопавлівський заклад дошкільної освіти № 10 “Сонечко” Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області

Напрямки діяльності :

1.Забезпечення доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту, вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та комплексних програм «Українське дошкілля»,”Дитина” .

2.Організація роботи педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, у тому числі шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками.

  1. Активізація роботи з патріотичного виховання дошкільників, поглиблена робота з формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції у дошкільників шляхом застосування ефективних освітніх технологій.

4.Здоров»язбережувальні технології як модель освітнього процесу, який забезпечує ефективність і результативність навчання та виховання разом із збереженням здоров’я дітей.

  1. Реалізація нових освітніх стандартів взаємодії дошкільної та початкової ланки в умовах «Нової української школи».

Пріоритетні завдання:

1Активізувати роботу з дітьми по формуванню сенсорно-пізнавальної та математичної компетенції.

2. Забезпечити наступність та взаємодію в педагогічному процесі закладу дошкільної освіти і початкової школи для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на безкризовий розвиток дітей в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

3. Продовжувати формувати економічну освіченість дітей передшкільного віку в різних видах дитячої діяльності.

Проектна потужність - 39

Рік забудови - 1968 рік

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу 

Навчальний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем з 7.30 год до 17.30 год Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні

Графік прийому громадян

Вівторок 8.30-10.30

Четвер 9.00-11.00

Правила прийому до закладу

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року відповідно до «Положення про дошкільний навчальний заклад» та інших нормативно-законодавчих актів на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини;

- документів про встановлення батьківської плати (при наявності пільг).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше