Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Новопавлівський сільський будинок культури

photo

Опис

Новопавлівський сільський будинок культури

Новопавлівський сільський будинок культури підпорядковується відділу культури і туризму виконавчого комітету Баштанської міської ради.

Рік забудови: 1978

Новопавлівський сільський будинок культур свою роботу спрямовує на підвищення професійного рівня творчих колективів; вивчення дозвілевих потреб різних вікових категорій населення та втілення їх в культурно-дозвілеву діяльність, популяризацію національних культурних традицій, свят.

Робота ведеться згідно плану роботи на рік, враховуючи всі державні та релігійні свята. Працівники Будинку культури працюють в тісному контакті з відділом культури міської ради, міським Будинком культури, старостатом, бібліотекою, школою, дитячим садком, громадськими організаціями.

Будинок культури є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів: урочистостей та концертних програм до державних, міських, професійних, календарно-обрядових свят, мітингів, вечорів пам'яті.

Працівники Будинку культури трепетно відносяться до людей, з якими займаються і завжди наголошують, що серед усіх геніальних винаходів людства одне з провідних місць займає сім’я, родина.

Протягом року працівниками Будинку культури проведяться різні за формою та тематикою культурно-дозвіллєві заходи, на яких висвітлюємо події місцевого, загальнонародного та державного значення.

Фінансування діяльності СБК відбувається за рахунок коштів міського бюджету.

Народний ансамбль української пісні «Берегиня»

Історія створення пісенного колективу на базі Новопавлівського сільського Будинку культури бере початок у 70-х роках. У 2010 році колектив отримав високе звання «народний». Ансамбль української пісні «Берегиня» з часу заснування один з ведучих колективів Баштанського району. Змінювалися керівники та особливого успіху колектив отримав під керівництвом талановитого музиканта, креативного організатора Сука Олега Вікторовича.

В 2021 році колектив очолив талановитий музикант з великим творчим досвідом − Єсипенко Олег Анатолійович. На сьогоднішній день ансамбль налічує понад 10 учасників різної вікової категорії, яких об’єднує любов до пісні, творчості.

Репертуар колективу дуже різноманітний, це – народні, ліричні, різдвяні, обрядові, жартівливі, пісні українських авторів.

Колектив працює над своєю досконалістю: художньо-виконавчим рівнем, сценічною культурою, артистизмом, постійно поповнює свій репертуар новими творами. У виконанні ансамблю лунають 2-х та 3-х голосі пісні. Стиль виконання народний.

Вокальний ансамбль має великий досвід конкурсної та концертної діяльності. Він є постійним учасником міських, обласних, всеукраїнських конкурсів. Неодноразово був нагороджений грамотами, дипломами та цінними подарунками.

Народний ансамбль за роки існування зробив вагомий внесок у розвиток народно-пісенної культури Баштанської громади, пропагуючи українську пісню. Наполеглива праця і бажання бути кращими, допомагали учасникам ставати переможцями конкурсів та фестивалів різних рівнів, а саме головне, отримували щирі оплески глядачів.

Ліричні пісні є окрасою колективу, написані з любов’ю, вони перекидають місток із давнини у сучасність. Саме такі пісні вічні. Актуальними  зараз є патріотичні пісні. Вони допомагають вижити, додають сили, надихають на героїчні вчинки виховують почуття гордості до українського народу.

З 2022 року по теперішній час народний ансамбль української пісні виступають перед захисниками, співають,  збираючи кошти на підтримку ЗСУ.

Досягнення колективу:

обласний онлайн – конкурс «Різдвяне диво» − Гран-прі.

Обласний конкурс «Материнська пісня» − 2 місце.

Міжнародний фестиваль «Джерело надії» − диплом фестивалю.

Участь у благодійній акції  «Великодній кошик захисникам».

Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячна палітра»

Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячна палітра» була створена в 2018 році керівником Руденко Наталією Анатоліївною.  

Студію відвідує 15 учнів. На заняттях діти вивчають різні техніки: торцювання, ліплення, плетіння з паперової лози, вироби з солоного тіста, пап’ємаше, аплікація.

За час існування студії вихованці беруть активну участь в різноманітних   конкурсах, фестивалях та мають успіхи:

  • «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай» – Гран-прі, 1 місце та 2 місце;
  • багатожанровий конкурс «Різдвяне диво» − 1 місце;
  • обласна культурно-мистецька акція «Надія громади» − грамота;
  • обласний конкурс «Миколаївщина весняна» − Гран-прі;
  • районний відбірковий тур «Материнська пісня» − Гран-прі;
  • обласний конкурс «Материнська пісня» − Гран-прі;
  • обласний конкурс «Моя родина – моя Україна» − 2 місце.

 

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше