Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Добренський сільський будинок культури

photo

Опис

   Добренський сільський будинок культури - підпорядкований відділу розвитку культури та туризму Баштанської міскої ради. Творча діяльність закладу насичена, відповідно до річного та місячних планів роботи СБК, відділу культури та туризму Баштанської міської ради.

Колективи:

Гурток вокального співу «Веселка»

Гурток вокального співу «Ритм»

Хореографічний гурток «Гармонія»

Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Барвистий світ»

Будинок культури  є закладом дозвілля в селі. Клубні працівники працюють над вивченням та задоволенням культурних запитів різних категорій населення. Робота ведеться згідно плану роботи на рік, враховуючи всі державні та релігійні свята. Працівники Будинку культури працюють в тісному контакті з старостатом, бібліотекою, школою, дитячим садком, громадськими організаціями.

Будинок культури є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів: урочистостей та концертних програм до державних, професійних, календарно-обрядових свят, мітингів, заходів пам'яті. Щодня двері Будинку культури відкриті для всіх охочих, для дітей та дорослих.

При Будинку культури працюють вокальні колективи «Ритм» та «Веселка». Керівник колективу Гнідий Анатолій Петрович, в кількості 18 учасників, які свої яскраві номери представляють на концертних виступах, онлайн рубриках, беруть активну участь в різноманітних конкурсах та фестивалях.

Хореографічний гурток «Гармонія» який почав свою роботу з 2016 року під керівництвом Дуракової Наталії Василівни, нараховує 45 дітей, які є активними учасниками концертів, різноманітних заходів в будинку культури та ОТГ, беруть участь в конкурсах, фестивалях обласного та всеукраїнського рівня.

Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Барвистий світ» почала роботу в 2020 році, який створила творча, креативна, енергійна, винахідлива та ініціативна людина − Дуракова Тетяна Вікторівна. Колектив нараховує 18  учасників, які працюють в різних техніках: вишивка, ниткографія, фетрова аплікація, плетіння з газетних трубочок, ліплення з пластиліну тощо. Беруть активну участь в обласних виставках, конкурсах та фестивалях.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше