Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Будинок дитячої та юнацької творчості

photo

Опис

Будинок дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області - комунальний заклад.

БДЮТ – комплексний навчально-виховний заклад, який працює за такими напрямками: МАН, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково технічний, декоративно-ужитковий та образотворче мистецтво, художня самодіяльність, організація дозвілля.

Безпосередньо у БДЮТ та на базі ЗЗСО, ДЗО працюють 70 гуртків, ТО, студій, театрів, секцій , навчанням в яких охоплено 1116 дітей та молоді міста Баштанки та сіл Баштанської міської ради (ОТГ): Новопавлівка, Христофорівка, Піски, Добре, Плющівка, Новоіванівка від 3-до 18 років.

Три колективи – хореографічний «Надія, творче об’єднання «Театр», гурток «Фантазія» мають звання «Зразковий художній колектив».   

Заклад – центр організованого, розвиваючого, цікавого дозвілля. Протягом 2018 року для дітей та молоді міста, сіл ОТГ було проведено 65 найрізноманітніших масових заходів, якими охоплено більше 10000 дітей та дорослих.

Запровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес  закладу забезпечує високий рейтинг участі гуртківців у міських, районних, обласних, всеукраїнських, регіональних творчих конкурсах та оглядах.

 Протягом 2018 року вихованці закладу взяли участь у 43 заходах різного рівня, переможцями яких стали 218 учнів, які вибороли 108 перемог: міжнародного рівня – 1, всеукраїнського – 11, регіонального – 3, обласного – 92.

БДЮТ як навчально-методичний центр проводить методичні об’єднання, семінари-практикуми, майстер-класи для керівників гуртків навчально-виховних закладів ОТГ.

Робота з батьками і сім'ями гуртківців – один із найважливіших напрямів діяльності закладу.

Педагогічний колектив, розвиваючи здібності, таланти, обдарування дітей створює таку систему роботи, де теоретичне навчання вихованців поєднується з їх практичною діяльністю. Особливо це стосується вихованців гуртків, театрів, студій, колективів пов’язаних з художньою самодіяльністю та організацією дозвілля, які мають можливість активно демонструвати перед глядачами свої творчі роботи, вміння та навички.

Заклад здатен задовольнити потреби мешканців громади в отриманні позашкільної освіти.

Проектна потужність - 550 вихованців.

Роки забудови навчальних корпусів – до 1017 року, 1956, 1960.

Мова навчання – українська.

Графік прийому громадян

Директор – вівторок - з 08:00 до 12:00

Заступник директора – п’ятниця - з 08:00 до 12:00

Кадровий склад:

  • основних педагогічних – 14,
  • педагогічних за сумісництвом – 25,
  • обслуговуючий персонал – 13.

Правила прийому до закладу

Згідно з Положенням про позашкільний навчальний заклад та заяви батьків.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше