Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Баштанський ліцей №1

photo

Опис

КЗ «Баштанський ліцей №1»

Комунальний заклад – Баштанський ліцей №1 Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області

Наш девіз: «Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху».

Наше кредо: формування оптимального рівня компетентності учнів, що передбачає здатність самостійно і творчо приймати рішення стосовно теперішнього і майбутнього, на основі здобутих у школі знань, умінь і навичок, цінностей і досвіду.

Мета діяльності: реалізація науково-методичної проблеми «Формування ключових компетентностей учасників освітнього процесу засобами сучасного змісту освіти», втілення завдання Нової української школи, впровадження перспективного педагогічного досвіду з організації інтегрованих, проблемно зорієнтованих занять,    здійснення дослідно-експериментальної роботи з методики і технології конструювання компетентісно-діяльнісного уроку літератури, впровадження науково-педагогічного  експерименту «Інтелект України», реалізація системи розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних учнів, втілення ідеї партнерства.      

У ліцеї активно впроваджується здоров’язбережувальна технологія, курси морально-духовного спрямування: «Християнська етика в українській культури», «Ми громадяни України», «Основи демократії»; «Фінансова грамотність» уроки сталого розвитку, логіка. Учителі суспільствознавчих дисциплін активно працюють по створенню сучасних моделей організації освітнього середовища на уроці за темами: «Методичні науково – практичні площадки по створенню нового освітнього простору» і «STEM-орієнтований підхід до навчання при викладанні суспільствознавчих дисциплін».

Учителі іноземних мов працюють над проблемним питанням «Використання комплексного підходу до вивчення мови для розвитку мовних компетенцій учнів».

Учителі словесності  реалізують методику і технологію конструювання компетентісно-діяльнісного уроку, що забезпечує їм стабільний позитивний результат.

Учителі природничо-математичного циклу працюють з реалізації діяльнісного підходу в умовах інноваційного  освітнього середовища, формуючи базові компетентності з природничо-математичних наук та технологій.  Учителі початкових класів здійснюють роботу по реалізації науково-методичної проблеми «Формування інноваційної особистості через організацію навчання як цілісного творчого процесу».  Робота над даною  проблемою  активізувала форми методичної підготовки кожного вчителя, посилила увагу до виховної та розвивальної функції навчання, до пошуку його ефективних форм і методів.

Ключові цінності: уміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічна грамотність і здоровий спосіб життя, соціальна та громадянська компетентності.

Проектна потужність - 1200

Рік забудови – навчальний корпус №1 – 1964 р.,

навчальний корпус №2 – 2010 р.

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу 

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою.

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

 Тривалість уроків:

у 1-х класах – 35 хвилин, у 2-4 класах – 40 хвилин, 5-11 класах – 45 хвилин

Початок занять о 735. Закінчення о 1505

Графік прийому громадян

Графік прийому громадян директором школи (Бабін О. М.)

Понеділок 800-1400, п’ятниця 1200-1700

Графік прийому громадян заступником директора з навчально-виховної роботи (Кушнір Л.В.)

Понеділок 830-1600, середа 1000-1700

Графік прийому громадян заступником директора з навчально-виховної роботи (Войцехова Т. А.)

Вівторок 830-1600

Графік прийому громадян заступником директора з виховної роботи (Боченіна С. М.)

Четвер 800-1600

Графік прийому громадян практичним психологом (Олійник Н. І.)

П’ятниця 800-1600

Кадровий склад

-педагогічні працівники - 65

-технічний персонал - 38

В ліцеї працюють гуртки:

Ø Декоративно-прикладного мистецтва «Різьблення по дереву»

Ø «Джура»

Ø Театрального мистецтва

Ø Футбол

Ø Вокально-інструментальний ансамбль

Ø Вокального співу

Ø Сучасного танцю

Ø Військово-патріотичний гурток «Захисник Вітчизни»

Ø Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання

Правила прийому до закладу

Зарахування учнів до ліцею проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

  • заяву на ім’я директора школи;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.

До 1 класу ліцею зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше