Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Трибрат Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст здійснює координацію та методичне керівництво щодо реалізації державної політики в галузі земельних відносин в межах повноважень Баштанської об’єднаної територіальної громади.
  2. Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ, які стосуються роботи відділу з витань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
  3. Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів відділу, надає необхідну методичну допомогу співробітникам у виконанні завдань, доручень.
  4. Узагальнює у межах наданої компетенції практику застосування законодавства та хід реалізації державної політики у відповідній сфері земельних відносин.
  5. Веде розробку пропозицій, комплексів заходів, які стосуються відповідного напряму роботи, контролює організацію їх виконання. Бере участь в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань.
  6. Розглядає листи та заяви підприємств, юридичних осіб, виконавчих комітетів та держадміністрацій підпорядкованого регіонального рівня з питань, що належать до його посадових функцій.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше