Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Славінський Руслан Вікторович

Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу забезпечує виконання завдань, покладених на відділ. Звітує перед міською радою, виконавчим комітетом, міським головою про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи.
  2. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданні міської ради, виконавчого комітету питань, що належить до компетенції відділу, та розробляє проекти відповідних рішень. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належить до повноважень відділу. Розглядає запити і звернення депутатів.
  3. Забезпечує укомплектування, зберігання та облік архівних документів, захист інформації з обмеженим доступом, персональних даних. Здійснює інші повноваження, визначені законом.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше