Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Куцаконь Наталія Валеріівна

Секретар керівника

Освіта

Незакінчена вища

Опис повноважень

  1. Секретар керівника забезпечує роботу приймальні міського голови,реєстрація вхідної та вихідної кореспонденціі,електронної пошти,відправлення та отримання документів через поштове відділення.
  2. Приймає кореспонденцію, яка надходить на розгляд міського голови, передає її, згідно з прийнятим рішенням, до структурних підрозділів або конкретним виконавцям для використання в процесі роботи або підготовки відповідей.
  3. Здійснює приймання, реєстрацію і передачу електронної пошти до виконавців, що надходить до міської ради.
  4. Здійснює контроль за додержанням термінів виконання працівниками виконавчого комітету міської ради контрольних листів, та документів, що взяті на контроль, перевіряє правильність оформлення підготовлених проектів документів, що передаються міському голові на підпис.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше