Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Гладка Юлія Сергіївна

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу організаційно-кадрової роботи безпосередньо сприяє роботі по підготовці та проведенню сесій, засідань постійних комісій міської ради, розширених апаратних нарад у міського голови.
  2. Забезпечує контроль за виконанням організаційних заходів по підготовці та проведенню виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів міської ради, референдумів у межах законодавства, сприяє виборчим комісіям у здійсненні їх повноважень.
  3. Надає допомогу депутатам у здійсненні ними своїх повноважень, забезпечує їх необхідною інформацією.
  4. Забезпечує оперативний зв’язок із старостами сіл об’єднаної територіальної громади, територіальними органами виконавчого комітету міської ради з питань, що відносяться до компетенції відділу.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше