Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Дістрянова Яна Миколаївна

Головний спеціаліст з кадрових питань

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст вивчає разом з керівниками ради, її підрозділів особисті, професійні, ділові якості осіб, які претендують на зайняття посад у виконавчому апараті міської ради, попереджає їх про встановлені законодавством обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування.
  2. Приймає від претендентів на посади посадових осіб місцевого самоврядування відповідні документи та подає їх на розгляд конкурсної комісії, здійснює інші заходи щодо організації конкурсного відбору.
  3. Обчислює стаж роботи та служби в органах місцевого самоврядування (державної служби), здійснює контроль за встановленням надбавок за вислугу років та наданням відпусток відповідної тривалості, складає графіки щорічних відпусток працівників міської ради.
  4. Здійснює роботу, пов’язану із заповненням, обліком і зберіганням трудових книжок, особових справ, особових карток працівників.Проводить оформлення листків тимчасової непрацездатності.
  5. Здійснює організаційне забезпечення і бере участь у роботі атестаційної комісії та проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них завдань і обов’язків.
  6. Забезпечує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів, а також організує регулярне направлення на навчання працівників міської ради. Готує статистичну звітність з кадрових питань, аналізує якісний склад посадових осіб місцевого самоврядування.
  7. Веде військовий облік і бронювання військовозобов’язаних Баштанської міської ради; веде табель обліку робочого часу працівників міської ради, територіальних органів виконавчого комітету міської ради та табель обліку використання робочого часу охоронниками міської ради.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше