Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Коптєв Олександр Олександрович

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу освіти молоді та спорту здійснює керівництво діяльністю відділу, забезпечує виконання покладених на відділ освіти, молоді та спорту завдань, визначає посадові обов'язки і ступінь відповідальності заступників начальника та працівників відділу, сприяє створенню належних умов праці у відділі освіти, молоді та спорту.
  2. Подає на затвердження міського голови кошторис доходів і видатків, який погоджується з фінансовим відділом Баштанської міської ради, вносить пропозиції щодо граничної чисельності та фонду оплати праці працівників відділу
  3. Встановлює штатні розписи навчальних закладів, установ освіти та спорту. Затверджує положення навчальних та спортивних закладів.
  4. Сприяє наданню педагогічним працівникам державних гарантій, передбачених законодавством, вжиття заходів до соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

Структурні підрозділи

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше