Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Ботезат Ірина Володимирівна

Начальник відділу розвитку культури і туризму

Опис повноважень

  1. Начальник відділу здійснює керівництво діяльністю відділом, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань. Здійснює контроль за ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів в межах затвердженого кошторису витрат, пов’язаних із функціонуванням галузі.
  2. Встановлює штатні розписи закладів, установ культури. Погоджує статути, положення закладів культури. Сприяє наданню працівникам культури державних гарантій, передбачених законодавством, вжиття заходів до їх соціального захисту.
  3. Представляє інтереси відділу розвитку культури і туризму в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях, судових та інших органах з питань, що належать до його компетенції.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше