Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Бенедик Олена Іванівна

Головний спеціаліст

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст відповідає за організацію та проведення засідань постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій та регуляторної політики. Формує порядок денний і матеріали з усіх основних питань, що виносяться на розгляд постійно комісії міської ради.
  2. Здійснює аналіз відвідування депутатами пленарних засідань міської ради (сесій). Бере участь в організації звітів депутатів перед виборцями. Готує проекти розпоряджень міського голови з питань нагородження Почесними грамотами, веде облік нагороджених Почесними грамотами обласної та районної ради.
  3. Видає та реєструє посвідчення керівникам, спеціалістам, депутатам міської ради, помічникам депутатів міської ради, Почесним громадянам міста Баштанка.
  4. Забезпечує передавання телефонограм депутатам міської ради щодо участі їх в роботі постійних комісій, пленарних засідань ради (сесіях) та робочих групах. Виконує обов’язки секретаря органу опіки та піклування при виконавчому комітеті міської ради.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше