Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Згідно із законом України «Про звернення громадян»

21.05.2020

Згідно із Законом України «Про звернення громадян» громадяни можуть звернутися до Баштанської міської ради, її виконавчого комітету або міського голови таким чином:

  • надіслати звернення до Баштанської міської ради;
  • надати звернення у відділ по роботі із зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Баштанської міської ради особисто або через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Також у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00 за тел.: 2-67-47 можна отримати інформацію консультативного характеру про права громадян на звернення.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»  та відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» внесено зміни щодо вимог до звернення:

  1. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку ( електронне звернення ).
  2. У звернення має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинного бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
  3. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
  4. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше