Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Заборонена торгівля?

23.12.2019

Андрій - Скажіть будь ласка скільки продовжуватиметься торгівля піротехнічними засобами в м.Баштанка. Проходячи по центральній вулиці міста ми бачимо торгівлю цією гидотою. Хто відповідатиме не дай що комусь видірве руки. Ваш Виконком щось збирається робити чи буде тільки руки підіймати по указці міського голови. "КО "Правопорядок" ходить повз них, поліціянти теж нічого не бачать. По вул.Ювілейній біля колишньої аптеки також торгують, колишні і теперішні поліцаї все це кришують. Подбайте про життя дітей громади .

Пане Андрію. Ваше запитання направлено т.в.о. начальника Баштанського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області майору поліції Кирилу Барашковському. 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше