Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Водовідведення 11.04.2019 р.

10.06.2019

Коли планується облаштування центральною каналізацією вулиці Квітнева (Енгельса).

Шановний Сергію Олександровичу.

На Ваше питання Баштанська міська рада повідомляє що у 2018 році за рахунок коштів міського бюджету розробила робочий проект «Нове будівництво системи водовідведення по вул. Квітнева в м. Баштанка Миколаївської області» кошторисна вартість якого, складає 7823,088тис.грн.

          Об’єктом проектування є мережі каналізації, господарсько-побутових стоків від житлових будинків по вул. Квітнева в м. Баштанка, Миколаївської області, каналізаційна насосна станція і напірний колектор.

          В даний час по вул. Квітнева господарсько-побутові стічні води від житлових будинків відводяться до вигрібних ям різного об’єму, а потім відкачуються спеціальними машинами. Також проектом передбачається можливість у майбутньому підключити інших споживачів.

          За результатами державної експертизи відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою КМУ від 11.05.2011 №560, проект буде направлений до Мінприроди для отримання субвенції з держбюджету.

Файли

ВОДОВІДВЕДЕННЯ 11.04.2019 р..pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше