Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

ВАМ НЕ ТЕМНО?

22.05.2020

Добрий день! Ось вже пройшло пів року з моменту як Вас просили про «Прошу вас забезпечити освітлення ділянки вулиці Спортивна (здається вона таку має назву) - позначена на карті.»
Ваша відповідь була такою: «Дане питання розглядатиметься відділом ЖКГ з комісійним виїздом на місце встановлення. Якщо буде можливість встановлення освітлення по вулиці Спортивна, внесуться пропозиції до бюджету 2020 року». Ви мабудь забули що Вас просили про освітлення також лікарі Баштанської ЦРЛ. Хотілось би дізнатись чи внесені зміни до бюджету, чи то була відписка апарату міської ради. Чи людям потрібно як підприємцям перекрити рух по цій вулиці що б нарешті їх було почуто. Дякую за відповідь.

Файли

Відповідь.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше