Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Транспортне сполучення по м.Баштанка

03.12.2019

07.08.2019 22:19 Іванова Ольга Борисівна_Коли по Баштанці буде ходити маршрутка, хоча б вранці та ввечері?

          Згідно з договором про перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на міському автобусному маршруті загального користуання від 16 червня 2017року між Баштанською міською радою та ТОВ «Миколаїв – Авто», затвердженими схемами руху та розкладом руху у м.Баштанка здійснюється перевезення пасажирів на автобусному маршруті СХТ – ЦЕНТР – ПЕРЕСЕЛЕННЯ – ЛІКАРНЯ, відправлення від зупинки СХТ о 7.20 год. Та у зворотньому напрямку, відправлення від зупинки ЛІКАРНЯ о 16.00 год.

          Враховуючи збитковість маршруту, інші перевізники не беруть участі у конкурсах на перевезення пасажирів по місту ні на цей маршрут, ні на інші. Тому питання більш повного охоплення м.Баштанка регулярним автобусним сполученням є проблематичним, і можливо, могло б бути вирішеним у разі придбання комунального автотранспорту за рахунок інфраструктурної субвенції в наступні роки, що передбачено Програмою соціально-економічного розвитку Баштанської ОТГ на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28 серпня 2017 року №1 (із змінами від 26 квітня 2019 року №6).

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше