Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Не повага до мешканців

12.12.2019

Юрій Андрійович - Шановний, Іване Васильовичу! Я та мешканці громади «раді», що відділ з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту навчився робити відписки.
Це в першу чергу не повага до мешканців громади і до свого керівника. І було б добре якби все ж таки надавались відповіді на питання котрі хвилюють людей. Мешканці сподівалися, що, використовуючи ці сервіси зможуть обговорювати проблеми, які їх турбують. Для чого тоді робити цей фарс з запитаннями на офіційному сайті громади, тим більше що сайт дуже не поганий, з зручним доступом до необхідної інформації.
То ж питання не відділу котрий відписався, а конкретно міському голові об’єднаної територіальної громади Івану Рубському.
В зв'язку з подіями в Одесі прошу надати інформацію для мешканців об’єднаної територіальної громади про стан пожежної безпеки в дитячих садочках, школах громади, та по можливості оприлюднити зазначені заходи на сайті громади та на мою електрону адресу.

Відділ з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту - Відповідно до Плану заходів у 2019 році було придбано, для  об’єктів з постійним або тимчасовим перебуванням дітей вогнегасників 102 од., проведено перезарядку 244 од.. на загальну суму 60.840 тис. грн.( згідно термінів виконується переосвідчення та здійснюється перезарядка вогнегасників). У закладах ДНЗ по Баштанській ОТГ повністю перекриті покрівлі дахів з обробкою дерев’яних конструкцій протипожежною сумішшю та встановленням блискавкозахисту. Улаштовані пожежні куточки та щити.  Директорами шкіл проводиться навчальна евакуація школярів та дітей дошкільного віку. 

          Згідно планових перевірок червня-вересня, які проводила 7 РС ГУ ДСНС України по закладам освіти та культури встановлено.що заклади відповідають вимогам, жоден об’єкт не закритий.

Баштанська міська рада також стурбована подією, що мала місце в м. Одеса 4 грудня 2019 року, тому передбачаються позапланові перевірки дитячих закладів освіти та культури. Після  погодження з 7 РС ГУ ДСНС України, надамо узагальнене рішення щодо перевірок  вищезазначених закладів для публічного ознайомлення.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше