Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інвентаризація землі

07.07.2020

Шановний Іване Васильовичу через те що депутати не хочуть надавати землю громадянам України, просимо Вас провести незалежну інвентаризацію земель. Депутати нехтуючи бажанням громади дивлячись на останню сесію викидують мільйони гривень платників податків під виглядом "вєлікіх строєк" на садочки, де навчається лише 20 дітей та на інклюзію. За ці кошти можливо б провели інвентаризацію землі ОТГ, відповідно дізнались тіньові схеми по землі, та хто скільки платить. Чи в цьому не зацікавлена влада ОТГ? Чи депутати котрі мають сотні гектар ...
Тоді як, отримає усі дані Ви зможете оцінити, відповідно до наявних інструментів та методик, наприклад вартість оренди землі та приймати акти, які найбільше відповідають потребам та можливостям громади. І врешті решт надасте громадянам України їх право на отримання землі сільськогосподарського призначення.

Шановна Ольго Василівно!
Питання, порушені у Вашому зверненні є дійсно складними та неоднозначними. Насамперед, звертаємо Вашу увагу, що депутат є ключовою особою в раді, що ухвалює рішення шляхом голосування на пленарних засіданнях ради та засіданнях її органів. Для кожного депутата є особлива відповідальність за прийняття рішення ради, адже, як Ви бачите, сесія транслюється он-лайн, результати голосування по кожному питанню
оприлюднюються на офіційному сайті міської ради і є невід’ємною частиною протоколу сесії. Тому депутатам непросто прийняти рішення і всенародно висловити свою позицію з питань, які обговорюються на сесії. Особливо складно це зробити в умовах недостатнього фінансування всіх передбачених раніше заходів. Стосовно об’єктів інфраструктури громади, на які виділено кошти на останній сесії, повідомляємо наступне.
Рішенням сесії міської ради від 23.06.2020 №7 «Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2020 рік» виділено кошти на:
- капітальний ремонт приміщення комунальної установи «Баштанський міський
інклюзивно-ресурсний центр Баштанської міської ради Баштанського району
Миколаївської області» по вул. 1-го Травня, 14-а, м. Баштанка Миколаївської області на суму 667,959 тис. грн, в тому числі за рахунок залишку коштів субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (залишок коштів станом на 01.01.2020) та коштів міського бюджету в сумі 390,814 тис. грн.
-реконструкцію закладу дошкільної освіти №9 "Малятко" з впровадженням сонячної системи підігріву води по вул. Шевченка, 4 с. Новоівнівка, Баштанського району Миколаївської області на суму 874,586 тис. грн (реконструкцію закладу дошкільної освіти «Малятко» на суму 801,442 тис. грн, коригування проектно - кошторисної документації на суму 49,990 тис. грн, експертиза проектно - кошторисної документації на суму 4,008 тис. грн, авторський нагляд на суму 3,382 тис. грн, технагляд на суму 15,724 тис. грн).
Ці об’єкти є перехідними. Реконструкція ЗДО «Малятко» розпочата в 2018 році та мала завершитися в 2020 році. Роботи виконувалися в 2018-2019 роках за рахунок коштів інфраструктурної субвенції. В 2020 році завершення реконструкції планувалося за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад у 2020 році», яка мала надійти в розмірі 5521,4 тис. грн. Аналогічна ситуація і з капітальним ремонтом МІРЦ.
В зв’язку із ситуацією, яка склалася в державі з поширенням гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2 всі кошти, в тому числі й вищезазначена субвенція направлені на боротьбу з пандемією.
Враховуючи, вищезазначене депутатами міської ради підтримано рішення щодо реконструкції ЗДО та капітального ремонту інклюзивного центру за рахунок коштів міської ради. На зазначені цілі направлено кошти спеціального фонду, які можуть використовуватися лише на розвиток громади. Це кошти, що попередньо мали буди направлені на придбання спортивного залу ТДВ «Зоря Інгулу».

На останок, розглянемо питання щодо інвентаризації землі в ОТГ. 
Згідно з актом прийому - передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 06.06.2018р. земельні ділянки сільськогосподарського призначення передано Баштанській об’єднаній територіальній громаді площею 10314,8536 га.
Даний вид земель, знаходиться в користуванні громадян на підставі довгострокових договорів оренди, постійного користування. Інший тип земель, які громада отримала в розпорядження - це балки, перелоги, території смітників. Наразі вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які пропонуються для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства на території Баштанської об’єднаної територіальної громади немає. В розрізі повноважень, Баштанська міська рада проводить роботу щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в частині збільшення орендної плати. Про випадки самовільного використання земельних ділянок, повідомляються відповідні контролюючі та правоохоронні органи. Порушникам нараховується шкода, проводяться судові процеси.
Відповідно до наказу ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ, ТА КАДАСТРУ від 21 лютого 2019 року №59 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності» Держеокадастром проводиться робота по інвентаризації земель та планується допередати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну до кінця 2020 року.
Якщо Вам відома інформація про порушення використання земельних ділянок або корупційні дії депутатів, посадовців в частині земельних питань, просимо повідомити Баштанську міську раду, або особисто начальника відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Бублика Івана Анатолійовича тел. (097) 932-48-68.
Сподіваємось на порозуміння та подальшу співпрацю.

Файли

ВІдповідь по інвентаризації.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше