Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Щодо пішохідних переходів

03.12.2019

Василь Гонта - 1. Коли у Баштанці у місцях, де встановлені знаки про наявність пішохідного переходу, будуть відновлені відповідні позначення (типу "Зебра") на проїжджій частині? У деяких місцях взагалі стерлися відповідні позначки на дорозі. Також було б цікаво прочитати хто ж відповідає за її вчасне поновлення.
2. Було б добре, аби у цій формі для запитань розробники додали можливість додавати один-два файли - фото, або документи.
Дякую за відповіді!

Щодо питання №1 Баштанська міська рада доводить до вашого відома, що відповідно до статті 9 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпечних, економічних та комфортних умов дорожнього руху; обладнання доріг, вулиць та залізничних переїздів технічними засобами регулювання дорожнього руху та їх утримання; організація виконання встановлених вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху належить до компетенції власників автомобільних доріг або уповноважених ними органів у сфері дорожнього руху.

Дорога О-150206, яка проходить через центр міста Баштанка є дорогою загального користування місцевого значення та належить до сфери управління Миколаївської облдержадміністрації,  зокрема управління інфраструктури облдержадміністрації.

Таким чином, питання щодо відновлення розмітки на дорозі повинно вирішуватись управлінням інфраструктури Миколаївської облдерж-адміністрації. Баштанською міською радою направлено відповідний запит до управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації.

Відділ з питань житлово-комунального господарства,

благоустрою,будівництва, розвитку інфраструктури

та комунальної власності

 

 

По другому питанню щодо завантаження фотоматеріалів запит був направлений розробникам та отримана позитивна відповідь "...Сделаем. Только файлы будут pdf и jpg, видео пусть грузят на youtube и дают на него ссылку в тексте вопроса".

О.Заболотній 

 

Файли

По запиту!.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше