Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Чи дочекаються ремонту дитячі майданчики

02.04.2021

Весна. У наших дворах вчергове наступила прекрасна пора закопування автопокришок і фарбування небезпечних конструкцій, що пишномовно, хоча і помилково, зветься «облаштуванням дитячих майданчиків».

Прекрасні ініціативи на кшталт «не чекали, а зібрались і зробили самі» та «депутат лічно (!) пофарбував гойдалки» рясним цвітом от-от розбуяють по мережі фейсбук від Баштанських депутатів.
Прошу щорічно виділяти кошти не лише на встановлення, але й на ремонт та утримання дитмайданчиків у Баштанці. При цьому виділені кошти потрібно розподіляти по всіх дитячих майданчиках міста. Адже сталось так що наставили майданчиків, а тепер жителям міста що з цим робити? Поламані паркани, нефарбовані заржавілі гойдалки, навіть у містечку "Казка" не можете навести ладу, заженіть добробут, зробіть суботник, минулого року ви бігали і розмальовували майданчики самі. 

-

Баштанською міською радою приділяється постійна увага організації дозвілля мешканців громади та виділяються кошти на ремонтні роботи об’єктів інфраструктури міста та сіл. На території Баштанської територіальної громади знаходиться 46 дитячих та спортивних майданчиків. У 2020 році бюджетом Баштанської міської ради на ремонт об’єктів  було передбачено 497 тис. грн.  На 2021 рік виділено  912 721, за рахунок яких виконуються ремонтні роботи дитячих та спортивних майданчиків комунальної власності.

              За наявності інформації про пошкодження даних об’єктів, просимо звертатися за телефоном 2-76-59 або звертатися за адресою вул. Героїв Небесної сотні,38.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше