Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Будівництво

03.12.2019

Юрій Андрійович - Просимо надати письмову відповідь шодо будівництва за адресою вул.Полтавська , поряд з АТБ
1. Кому належить ця земельна ділянка, чи відводилась вона під будівництво,якщо відводилась то якого обєкту.
2.Чи було отримано дозвіл на будівництво.
На земельній ділянці ведеться будівництво та завозять будівельні матеріали.
Чи дотримуються нормативи по разміщеню будь-якого обєкту на відстані до житлових будинків.

Відділ з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту - Земельна ділянка, яка розташована за адресою вул. Героїв Небесної Сотні (Баштанської республіки), 42а з кадастровим номером 4820610100:01:069:0022 площею 0,035га , власність -  комунальна, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

          Строкове платне користування земельною ділянкою, договір оренди на 49 років, право оренди зареєстроване в державному реєстрі від 30.11.2016 №1103136948206, орендар Даниленко М.М.

          Органи місцевого самоврядування не надають дозволи на будівництво, а також не ведуть реєстрацію виданих дозволів.

    Відповідно ч.3 ст.34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: Орган державного архітектурно-будівельного контролю у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, веде єдиний реєстр отриманих повідомлень про початок виконання підготовчих будівельних робіт, зареєстрованих декларацій про початок виконання підготовчих і будівельних робіт, виданих дозволів на виконання будівельних робіт, зареєстрованих декларацій про готовність об'єкта до експлуатації та виданих сертифікатів, повернених декларацій та відмов у видачі таких дозволів і сертифікатів, який формується на підставі інформації, поданої органами державного архітектурно-будівельного контролю.

Дату реєстрації повідомлення можна бачити у вільному доступі на сайті Управління Державно-архітектурного будівельної інспекції у Миколаївській області. На зазначений об’єкт знаходиться наступна інформація: МК0821702401734 січень 2017 р.

Файли

Будівництво.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше