Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звернення міського голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Звернення
22.06.2022

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей скорботний день, 81 рік тому, розпочалася німецько-радянська війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця, завдала країні страшних та непоправних втрат.

Щороку 22 червня ми схиляємо голову перед подвигом наших співвітчизників, які тоді, у сорок першому, відважно стали на захист країни. Неймовірними зусиллями, ціною мільйонів життів вони здолали гітлерівську навалу.

Сьогодні наші співвітчизники знову героїчно боронять свою країну від російського агресора, який нещадно знищує мирне населення та інфраструктуру міст і сіл. З честю захищають кордони України, незалежність, свободу і мужні воїни нашої Баштанщини.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні низько вклонімося усім захисникам рідної землі. Схилімо голови у хвилині мовчання за тими, хто віддав життя за мир і Україну.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше