Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звернення міського голови з нагоди 35-ї річниці аварії на ЧАЕС та Міжнародного дня вшанування жертв радіаційних катастроф

Звернення
26.04.2021

Під час експерименту на 4-му реакторі електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

Щира вдячність вам, шановні ліквідатори за врятовану країну, за можливість жити й працювати, за жертовний подвиг та спасіння людства від ядерної стихії. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя та мирного сьогодення, міцності духу, оптимізму, сімейного затишку, шани і поваги від людей та довгих і щасливих років життя!

Нехай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше