Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звернення міського голови з Днем визволення України від нацистських окупантів

Звернення
28.10.2022

Шановні краяни!

Сьогодні, 28 жовтня, ми відзначаємо 78-ту річницю з Дня визволення України від нацистських окупантів. У цей день ми вшановуємо пам’ять всіх, хто відстояв Батьківщину в роки Другої світової війни. Ми дякуємо кожному, хто саможертовно наближав перемогу – військовим, учасникам партизанського руху, медикам, працівникам підприємств у тилу.

На жаль, відходять у вічність останні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. На території нашої громади в живих залишився один учасник бойових дій у тій кровопролитній війні – Петро Пилипович Борисов.

Низький уклін та щира вдячність йому та всім, хто віддав своє життя у боротьбі за існування українського народу. Світла пам’ять нашим ветеранам, тим, хто поклав життя за нашу землю, тим, хто на власних плечах підіймав країну з руїн, відбудовував мирне життя в містах та селах.

Вже через сім десятиліть нинішні захисники й захисниці України, відважні та сміливі бійці, які у боротьбі з російським агресором відстоюють віками відвойовану незалежну і соборну державу, стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Адже для них найвищим законом буття є і залишається захист рідної України, її свободи і незалежності.

Шановні жителі громади! Бажаю всім найскорішої перемоги та настання миру, міцного здоров’я, довгих років життя та усіляких гараздів! Шановні захисники й захисниці! Дякуємо вам за самовідданість та любов до рідної землі!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше