Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання виконавчого комітету

Повідомлення
20.12.2021

22 грудня о  8:30  у приміщенні міської ради  відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради з таким порядком денним:

1. Про формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

2. Про надання в тимчасове користування трикімнатної квартири з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

3. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про звіт Баштанського міського голови про свою діяльність відповідно до повноважень, визначених статтями 26,  42, главою 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», роботу Баштанської міської ради та її виконавчих органів».

4. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений донор України» Михейкіну П.О., Мартинюку С.М.

5. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

6. Про коригування тарифів  на послуги  з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів).

7. Про створення робочої групи для об’єктивного вивчення питання зміни тарифів на послуги.

8. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2022-2026 роки».

9. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Баштанській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

10. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до міської Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року, затвердженої рішенням міської ради від 07 жовтня 2021 року №3».

11. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про хід виконання Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2020року №3».

12. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про затвердження Плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Баштанській міській раді на 2022-2023 роки».

13. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2021 рік».

14. Про затвердження титульного списку капітальних видатків бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2021 рік.

15. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про затвердження бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік».

16. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради».

17. Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги передбачені Законом України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

18. Про затвердження груп по оплаті праці клубних закладів культури.

19. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській міській раді.

20. Про надання дозволу громадянці З__ О__ С__ на реєстрацію місця проживання її малолітнього сина.

21. Про надання дозволу громадянці Ф__ Л__ М___ на дарування житлового будинку.

22. Про надання дозволу неповнолітній дитині на державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

23. Про надання дозволу громадянам П__ Д___ В___ та П___ М___ В___ на укладання договору міни нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

24. Про надання дозволу С___А___В___ на дарування житлового будинку.

25. Про надання дозволу М___ Ю___В___ на дарування 1/3 частки житлового будинку.

26. Про надання статусу дитини-сироти малолітньому М___ Д___ М___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.

27. Про надання статусу дитини-сироти малолітньому М___ К___ О___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.

28. Про надання статусу дитини-сироти неповнолітній М___ С___ О___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.

29. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Баштанської міської ради на 2022 рік.

30. Про дозвіл на встановлення пам’ятного знаку на старому єврейському кладовищі та на місці масового поховання євреїв в с.Добре.

31. Про видалення аварійних дерев.

32. Про хід виконання рішення міської ради від 26 квітня 2019 року №53 «Про депутатський запит депутата міської ради Онищука В.І. щодо належного забезпечення електропостачанням гуртожитку».

33. Про роботу постійно діючої комісії з питань виявлення та набуття майна у комунальну власність територіальної громади Баштанської міської ради, створеної за рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.11.2019 №251-р зі змінами від 12.04.2021 №89-р.

34. Про надання житлового будинку у користування батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу.

35. Про розгляд заяв громадян та служби у справах дітей Баштанської міської ради щодо взяття на квартирний облік.

36. Про накладення адміністративного стягнення за статтями  197, 198   Кодексу України  про адміністративні  правопорушення.

37. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Баштанської міської на І півріччя 2022 року.

38. Різне.

                                                                                Виконавчий комітет міської ради

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше