Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання виконавчого комітету

Повідомлення
11.01.2021

14.01.2021 року  о  9:00  у приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради з таким порядком денним:

1. Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Баштанської міської ради та затвердження зразків документів адміністративної комісії.

 2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2020 р.№ 84 «Про надання повноважень по складанню протоколів про адміністративні правопорушення посадовим особам на території Баштанської ОТГ».

 3. Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах Баштанської міської ради в 2021 році.

 4. Про визначення видів громадських робіт для засуджених до громадських робіт та порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, у 2021 році.

5. Про погодження річного плану надання послуг з поводження з побутовими відходами КП «Добробут» на 2021 рік.

 6. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Баштанської міської ради у 2020 році.

 7. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

 8. Про надання дозволу на зняття з реєстрації та на реєстрацію місця проживання малолітнього сина.

 9. Різне.

                                Виконавчий комітет міської ради

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше