Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання членів громадської організації  «Баштанський мед»

Події
23.02.2019

У приміщенні Баштанської міської ради 23 лютого відбулося засідання спілки бджолярів Баштанщини, на якому члени товариства обговорили нагальні питання розвитку цієї галузі.

У засіданні взяли участь члени громадської організації  «Баштанський мед» та спеціалісти земельного відділу.

Голова ГО «Баштанський мед» Володимир Журба розповів про діяльність цієї організації , чим вони можуть допомогти Баштанським пасічникам. У своїй промові також торкнувся такого болючого для бджолярів питання, як боротьба із застосуванням агрохімікатів фермерами, перевагах кооперації з метою збуту меду та закупівель матеріалів для пасік,таких як вощина, цукор, вулики, тощо.

Начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик розповів присутнім про процедуру отримання ветеринарного паспорту пасіки, порядок проведення ветеринарних лабораторних досліджень та їхньої вартості і запросив до співпраці щодо ветеринарно-санітарного обстеження пасік у поточному році.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше