Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Заходи
20.12.2021

20 грудня 2021 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.

Розпочалася апаратна нарада з привітань іменинників. Міський голова привітав з днем народження голову міської ветеранської організації Ганну Зюзько та заступника міського голови Олександра Васильєва.

В свою чергу, Ганна Станіславівна передала вітання від наших захисників та подякувала всім за постійну підтримку волонтерів, а також усім, хто допоміг організувати поїздку та долучився до благодійної акції.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Керівники відділів, служб та комунальних підприємств і установ доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень.

Крім цього, у ході апаратної наради міський голова наголосив на необхідності перегляду та виконання протокольних доручень, реалізації коштів субвенцій тощо.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств були дані відповідні доручення.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше