Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вічна пам'ять

Некролог
24.11.2022

Баштанська міська рада з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть на 59-му році життя керівника народного гурту естрадної пісні «Дивограй», методиста з вокального співу Баштанського міського Будинку культури

КРАМАРЕНКА Володимира Володимировича.

08.01.1964−24.11.2022

Крамаренко Володимир Володимирович народився 8 січня 1964 року в с. Баштанка Миколаївської області. У 1971 році пішов до 1 класу Баштанської СШ № 1. З 1979 по 1982 рік навчався в Миколаївському культосвітньому училищі на відділені народні інструменти, після закінчення якого працював керівником хору в колгоспі «Комуніст». З 1982 по 1984 рік служив у лавах армії. Після демобілізації продовжив працювати у сфері культури художнім керівником. З січня 2008 року був прийняти на роботу методистом по вокалу в Баштанський районний Будинок культури, де й працював до останнього дня, даруючи свою творчість землякам.

У це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. Передчасна смерть – це велика втрата для всіх оточуючих. Нехай добрий світлий спомин про Володимира Володимировича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, баштанчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була душею будь-якої компанії, професіоналом своєї справи, вірним чоловіком, люблячим батьком і дідусем, надійним другом і товаришем.

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам'ять про Володимира Володимировича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом! Вічна пам’ять його душі!

Баштанська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше