Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вакансії

Вакансія
24.04.2021

Баштанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • спеціаліста І категорії відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища (м. Баштанка);
  • спеціаліста І категорії відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища (території обслуговування Новопавлівський та Новосергіївський старостинські округи);
  • спеціаліст І категорії відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності.

Вимоги до конкурсантів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері. Без вимог до стажу роботи.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Баштанка, вул. Героїв Небесної сотні, 38 (І поверх, кабінет №11). Довідки за телефоном 2-67-60.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше