Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Баштанці пройшла серія тренінгів «Зі стрес менеджменту»

Заходи
19.09.2023

У Баштанці пройшла серія тренінгів «Зі стрес менеджменту», «Першої психологічної допомоги» та «Із психічного здоровʼя», які реалізує Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків “ВЗАЄМОДІЯ” в рамках програми «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню».

Тренінги провели психологині Оксана Михайленко та Оксана Стоколос. Учасниками тренінгу були представники органів місцевого самоврядування, фахівці із соціальної роботи, фахівці закладів освіти та культури, працівники медичних закладів.

Головна мета тренінгів: набуття нових знань, умінь і навичок, необхідних для успішного подолання та запобігання різних критичних ситуацій в умовах професійної діяльності. Також учасники мали можливість попрактикуватися, грали в психологічні ігри, виконували вправи, жартували та багато спілкувалися.

Заходи пройшли у теплій та затишній атмосфері. Учасники висловили подяку за цікаву, корисну та актуальну інформацію.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше