Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Спочивайте з миром, дорогі колеги!

Важливо
14.09.2020

Гірка звістка про непоправну втрату кращих синів Баштанщини − Семена Михайловича МАРКОВСЬКОГО й Олега Вікторовича СУКА − сколихнула не лише Баштанський район, а й всю Миколаївську область, та й Україну в цілому. Пішли з життя люди прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Звістка про їхню смерть – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше їх не побачимо, а ще прикріше, що не змогли через карантинні заходи достойно провести в їхню останню путь.

Полум’я болю обпікає наша душі від думки, що ніколи не буде поряд її з нами мудрого наставника, золотої душі людини – Семена Михайловича МАРКОВСЬКОГО. Не почуємо його мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Він був справжнім професіоналом своєї справи, справжнім «народним мером», зразковим сім’янином і громадянином своєї країни. Багато наших колег, молоді і не тільки, навчилися у нього азам майстерності і нерідко користувалися його порадами і допомогою. Він був дуже терплячий і чуйний, завжди міг вислухати кожного, хто звернувся до нього за підтримкою, щось порадити, виручити, нікому не відмовляв в проханнях.

Нам всім буде сильно не вистачати його. Він до кінця життя залишиться в нашій пам’яті і пам’яті всіх, хто його знав, як зразок стійкості, що іскриться життєрадісністю, активністю і професіоналізмом!

Неймовірна, катастрофічна втрата для громади й культури Баштанського району пов’язана зі смертю на 49-ому році життя – Олега Вікторовича СУКА. Втрата справжньої людини, талановитого музиканта, співака, веселуна, душі будь-якої компанії, надійного друга й товариша. Він міг чудово підняти настрій кожному, хто був чимось засмучений, розгублений або пригнічений. Його незліченні веселі історії, тости, жарти і анекдоти могли розвеселити кого завгодно. Нам всім буде дуже не вистачати його на наших культурних заходах, де він незмінно звеселяв всіх. Це велика втрата для народного ансамблю української пісні «Берегиня», де він, по праву, був не лише керівником, а й душею цього гурту. Іншої такої людини в нашій громаді більше немає.

Добігає час, коли душі Семена Михайловича й Олега Вікторовича залишать земні обрії та полинуть у вись. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить їх там, де спочивають праведні. Бо саме такими вони були тут, на землі. Вони ніколи не пасували перед труднощами, згуртовували свої колективи і націлювали їх на поступ уперед. Вони були тими керівниками, які ніколи не скупилися на добре слово, підтримку, не шкодували ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.

У ці скорботні дні Баштанська міська рада розділяє невимовний сум і тугу їхніх близьких і рідних. Світлий добрий спомин про Семена Михайловича й Олега Вікторовича назавжди залишиться в серцях тих, хто їх знав, любив і поважав. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме їхні світлі та щирі душі в Царство Небесне..

І.В. РУБСЬКИЙ, Л.І ЛУЦЕНКО,

В.В. ДРАГУНОВСЬКИЙ, С.В. ЄВДОЩЕНКО,

Л.А. КОНОНЕНКО, апарат міської ради, відділ культури

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше