Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Протидія розповсюдження коронавірусу COVID-19

Актуально
16.09.2020

Баштанська міська рада звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусної хвороби.

У зв’язку із заходами з протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, та за дорученням генерального директора філії Олега Сивака АТ «Миколаївобленерго» Баштанського району Східного округу повідомляє що вхід без медичної маски та гумових рукавичок заборонено також вхід обмежено до однієї особи.

НАГАДУЄМО: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе і оточуючих від інфікування. Бережіть своє здоров’я та здоров’я рідних і близьких вам людей. Ставтеся з розумінням до усіх заходів, що проводяться задля вашої безпеки.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше