Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Продовжуємо співпрацю з партнерами заради комфорту мешканців

Новини
27.02.2023

Сьогодні, 27 лютого, відбулася друга онлайн-конференція з представниками німецького містечка Stadt Korntal-Münchingen

Під час відеоконференції представники обговорили можливі напрямки майбутньої співпраці та наступні кроки до започаткування партнерства. Жителями містечка Корнталь-Мюнхінген буде проведено благодійну акцію зі збору допомоги для Баштанської громади. Також сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» (SKEW), яка надає територіальним громадам підтримку в німецько-українському партнерстві буде профінансовано придбання автобуса та генераторів на суму 50 000 євро.

Реалізація стала можлива завдяки проєкту «Муніципальні партнерства з Україною», який реалізується за безпосереднім дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини з метою підтримки дружніх та партнерських взаємин між територіальними громадами Німеччини та України.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше