Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Продовжуємо працювати над місцевим економічним розвитком в рамках Програма DOBRE

Новини
21.02.2023

Сьогодні, 21 лютого, в форматі онлайн пройшов “круглий стіл” стосовно плану дій і координації співпраці по компоненту Програми USAID/Dobre Місцевий економічний розвиток. Під час спілкування з програмним спеціалістом Наталією Ващиленко та спеціалістом з місцевого економічного розвитку Віталієм Юрків обговорили зміни, терміни та плани розробки Програми місцевого економічного розвитку Баштанської громади на 2023-2025рр.

Зустріч пройшла в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше